هاستینگ لینوکس

بعد از ثبت دامنه دومین قدم خرید یک هاست میزبانی می باشد . مفتخریم اعلام نماییم تا به این لحظه میزبان بیش از 5000 وبسایت هستیم . هاست لینوکس سیکا جهت ارائه خدمات به وب سایت هایی با بازدید معمولی که کدنویسی آنها بر پایه سیستم عامل لینوکس با تکنولوژی PHP, CGI, HTML میباشند. البته قابل ذکر است که هاست لینوکس بدین معناست که سیستم عامل نصب شده روی سرور ها لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد. سرور های این نوع سرویس در دیتاسنتر های قدرتمند کانادا دارای کنترل پنل Cpanel ، سرعت بالاو پایگاه داده نامحدود میباشد. در صورتی که از سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند جوملا، ووردپرس، دروپال و ... و سایت های مبتنی بر زبان های PHP یا CGS و Perl استفاده میکنید، ما این سرویس را به شما پیشنهاد میدهیم.

هاستینگ ملی لینوکس

هاست لینوکس ملی سیکا به دلیل استفاده از بستر ها و دیتاسنتر های داخلی دارای سرعت بالاتری نسبت به هاست های خارج هستند، که این مورد باعث افزایش سایت های زیادی روی سرور های ایران شده است. سرویس های داخل ایران میزبانی میشوند که کدنویسی و برنامه نویسی آنها بر پایه لینوکس با تکنولوژی PHP, CGI, HTML میباشند. البته قابل ذکر است که هاست لینوکس بدین معناست که سیستم عامل نصب شده روی سرور ها لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد. سرور های این نوع سرویس در دیتاسنتر های قدرتمند ایران دارای کنترل پنل Cpanel ، سرعت بالاو پایگاه داده نامحدود میباشد. در صورتی که از سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند جوملا، ووردپرس، دروپال و ... و سایت های مبتنی بر زبان های PHP یا CGS و Perl استفاده میکنید و نیاز به سرعت بارگذاری بالایی دارید ما این سرویس را به شما پیشنهاد میدهیم.

سرویس میزبانی وب سازمانی

سرویس وب سازمانی سیکا سرور مناسب برای سایت هایی با بازدید بالا که کدنویسی آنها بر پایه سیستم عامل لینوکس با تکنولوژی PHP, CGI, HTML و سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند جوملا، ووردپرس، دروپال و سایر سیستم های مدیریت محتوا، اعم از سایت های سازمانی، دولتی، دانشگاهی، فروشگاهی،... میباشد. اما مزیت این سرویس نسبت به هاست لینوکس معمولی، سخت افزار قدرتمند و پشتیبانی قوی و آپ تایم بالای آن میباشد. البته قابل ذکر است که هاست لینوکس بدین معناست که سیستم عامل نصب شده روی سرورها لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد. سرور های این نوع سرویس در دیتاسنترهای بروز کانادا با منابع قدرتمند که دارای کنترل پنل محبوب Cpanel ، سرعت بالاو پایگاه داده نامحدود میباشد.

سرویس میزبانی وب ملی سازمانی

هاست لینوکس ملی سیکا به دلیل استفاده از بستر ها و دیتاسنتر های داخلی دارای سرعت بالاتری نسبت به هاست های خارج هستند، که این مورد باعث افزایش سایت های زیادی روی سرور های ایران شده است. سرویس وب ملی سازمانی سیکا سرور مناسب برای سایت هایی با بازدید بالا که کدنویسی آنها بر پایه سیستم عامل لینوکس با تکنولوژی PHP, CGI, HTML و سیستم های مدیریت محتوای متن باز مانند جوملا، ووردپرس، دروپال و سایر سیستم های مدیریت محتوا، اعم از سایت های سازمانی، دولتی، دانشگاهی، فروشگاهی،... میباشد. اما مزیت این سرویس نسبت به هاست ملی لینوکس معمولی، سخت افزار قدرتمند و پشتیبانی قوی و آپ تایم بالای آن میباشد. البته قابل ذکر است که هاست لینوکس بدین معناست که سیستم عامل نصب شده روی سرورها لینوکس است و هیچ ارتباطی با سیستم عامل کامپیوتر شخصی شما ندارد. سرور های این نوع سرویس در دیتاسنترهای بروز کانادا با منابع قدرتمند که دارای کنترل پنل محبوب Cpanel ، سرعت بالاو پایگاه داده نامحدود میباشد.

برخی از امکانات سرویس های ما

در لیست زیر تنها بخشی از امکانات سرویس های ما قرار گرفته است . این امکانات در تمام سرویس ها فعال است

  • آپ تایم بالا
  • امکان تغییر نسخه PHP
  • امنیت بالا
  • پشتیبانی 24/7 بصورت دائمی
  • بک آپ روزانه

آپتایم بالا 99.99% تضمینی

کلیه سرویس های سیکا سرور با آپ تایم بالا و 99.99% تضمینی ارائه میگردد. بستری حرفه ای در شبکه، مانیتورینگ همیشگی و سخت افزار قوی پشتیبان ماست.

استفاده از آخرین تکنولوژی ها

سرورهای سیکا سرور از آخرین متد تکنولوژی در کنار بهتربن تنظیمات نرم افزاری باعث بهبود سرعت وب سایت شما میشود، همچنین سیاست های امنیتی استاندارد سیکا سرور در کنار فایروال های قدرتمند حداکثر امنیت را به سایت شما به ارمغان می آوریم.

نصب رایگان انواع سیستم های مدیریت محتوا

سیکا سرور این خدمات رایگان را برای آن دسته از کاربران تازه وارد که قصد استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را در وبسایت خود دارند و با نحوه ی نصب و پیکربندی این سیستم ها آشنا نیستند در نظر گرفته است. در صورت نیاز شما میتواند با ورود به بخش پشتیبانی و ارسال تیکت با عنوان نصب رایگان سیستم مدیریت محتوا، درخواست خود را ارسال کرده و ما در کوتاه ترین زمان ممکن سیستم مدیریت محتوا انتخابی شما را نصب میکنیم.

پشتیبانی 24 ساعته واقعی

سامانه پشتیبانی ما به صورت 24 ساعته در تمامی روزهای هفته فعال میباشد. برای درخواست پشتیبانی شما میتوانید پس از ورود به پنل کاربری درخواست خود را از طریق تیکت ارسال کنید. پشتیبانان سیکا سرور همواره آنلاین و پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

همین حالا سفارش ثبت کنید

مراحل سفارش به صورت 100 درصد خودکار

سفارش شما به صورت کاملا خودکار و 100 درصد توسط سیستم ثبت شده و پس از پرداخت آنی تحویل داده می شود

ثبت سفارش

پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

تیم پشتیبانی ما به صورت 24 ساعتته در هفت روز هفته و در 365 روز سال در خدمت شما هستند تا به سوالات و مشکلات شما رسیدگی نمایند...

همین حالا با ما تماس بگیرید

خدمات میزبانی و ثبت دامنه فناوری و تجارت سیکا